Please enter a search term:

  • Tehisintellekt

    Kasutage tehisintellekti (AI) tehnoloogiaid ülesannete tõhusamaks lahendamiseks. Tehisintellekti tooted kasutavad masinõpet, närvivõrke ja algoritme, et tuvastada andmetes mustreid ja tegutseda nende alusel. Näidetena võib tuua häälassistendid, juturobotid ja pildituvastuse.

    Ülevaade toodetest:

Tehisintellekti tooted

Pidevalt muutuval digitaalsel maastikul on B2B-ettevõtete jaoks oluline jääda tehnoloogiliste uuenduste esirinda. mprofi AG on tunnustatud digitaalagentuur, mis on spetsialiseerunud ettevõtete suunamisele tehisintellekti (AI) tulevikku. Pakume kvaliteetseid, teie ettevõtte konkreetsetest vajadustest ja eesmärkidest lähtuvaid lahendusi.

Digitaalne ümberkujundamine on rohkem kui lihtsalt moesõna; see on ettevõtete jaoks vajalik strateegia, et jääda ellu üha tihedama konkurentsiga ärikeskkonnas. Tehisintellekti kasutamine võib põhjalikult muuta ettevõtete toimimist. Alates rutiinsete ülesannete automatiseerimisest kuni keerukate andmekogumite analüüsini võib tehisintellekt aidata suurendada tõhusust, vähendada kulusid ja avada uusi ärivõimalusi.

Meie uuendusliku ülevaate lehekülje abil, mis käsitleb meie tehisintellekti jaoks kasutatavaid tooteid, pakume põhjalikku ülevaadet võimalustest, mida tehisintellekt võib teie ettevõttele pakkuda. See platvorm on teie teejuhiks, kuidas rakendada ja kasutada tehisintellekti oma äristrateegias, võimaldades teil digitaliseerida ja viia oma tooted, teenused ja toimingud järgmisele tasemele.

ChatGPT

Vestlusrobot, mis kasutab tehisintellekti, et suhelda kasutajatega tekstipõhiste sõnumite kaudu.

Avasta nüüd
Tensorflow

Google'i võimas avatud lähtekoodiga raamistik, mis on loodud spetsiaalselt masinõppe ja närvivõrkude jaoks.

Avasta nüüd
Masintõlge | NLP
Avasta nüüd
Rasa X

Tutvustame Rasa X-i, täiustatud tehisintellekti raamistikku, mis on loodud spetsiaalselt vestluskeskkonna lahenduste loomiseks

Avasta nüüd
Pikk kett

Uuenduslik raamistik tehisintellekti keelemudelite arendamiseks ja konfigureerimiseks.

Avasta nüüd
Pinecone

Pinecone'i vektorandmebaas võimaldab teil hõlpsasti luua võimsaid vektorotsingurakendusi.

Avasta nüüd

Mprofi AG asutati visiooniga sillutada ettevõtetele teed digitaalajastusse. Me mõistame, et iga organisatsioon on ainulaadne ja nõuab individuaalset lähenemist. Meie pühendunud ekspertide meeskond teeb teiega tihedat koostööd, et mõista teie erivajadusi ja töötada välja kohandatud tehisintellekti lahendused, mis annavad teile konkurentsieelise.

Meie ülevaatlikul lehel tutvustame laia valikut tehisintellekti tooteid ja teenuseid, mida kasutame teie äriprotsesside optimeerimiseks. Need ulatuvad arenenud andmeanalüüsi vahenditest ja masinõppe algoritmidest kuni tehisintellektipõhiste juturobotiteni ja automatiseeritud klienditeeninduslahendusteni. Kõiki neid tooteid kirjeldatakse üksikasjalikult, et anda teile põhjalik ülevaade nende toimimisest ja sellest, kuidas need võivad teie ärile kasu tuua.

Meie andmeanalüüsi tööriistad kasutavad tehisintellekti, et tuvastada suurtes andmetes keerulisi mustreid ja pakkuda väärtuslikke teadmisi, mis aitavad teie ettevõttel teha paremaid otsuseid. Meie masinõppe algoritme saab kasutada protsesside automatiseerimiseks, prognooside tegemiseks ja klientide käitumise analüüsimiseks, mis viib paremate äritulemusteni.

Tehisintellektipõhised juturobotid ja automatiseeritud klienditeeninduslahendused võivad aidata suurendada klientide rahulolu ja samal ajal vähendada kulusid. Need tööriistad suudavad päringutega tegeleda ööpäevaringselt, anda kiireid vastuseid ja juhendada kliente tõhusalt läbi keeruliste protsesside.

Meie mprofi AG-s usume, et tehisintellekti kasutuselevõtt on midagi enamat kui lihtsalt uute tehnoloogiate rakendamine. See on strateegiline otsus, mis nõuab hoolikat planeerimist ja pidevat jälgimist. Seepärast ei paku me mitte ainult kvaliteetseid tehisintellekti lahendusi, vaid toetame teid ka nende tehnoloogiate integreerimisel teie olemasolevatesse protsessidesse ja süsteemidesse.

Meie eksperdid aitavad teil valida õigeid tehisintellekti vahendeid, koolitada töötajaid ja tagada teie digitaalse ümberkujundamise edu. Pakume regulaarset aruandlust ja analüüsi, et jälgida teie tehisintellekti algatuste edusamme ja tagada pidev täiustamine.

Digitaalne ümberkujundamine koos mprofi AG-ga on partnerlusprotsess. Töötame teiega käsikäes, et tagada tehisintellekti täieliku potentsiaali ärakasutamine. Ükskõik, kas soovite suurendada oma tõhusust, parandada klientide rahulolu või uurida uusi ärivõimalusi, meil on teile vajalikud AI-lahendused.

Digitaalne ümberkujundamine on teekond ja meie mprofi AG-s oleme valmis teid sellel teel saatma. Oma oskusteabe, kvaliteetsete tehisintellekti toodete ja pühendumisega teie edule oleme teie ettevõtte jaoks ideaalne partner digiajastul.

Las me teeme koostööd, et digiteerida teie äriprotsesse, tugevdada teie konkurentsivõimet ja kujundada teie tulevikku digitaalses maailmas. Teie teekond tehisintellekti maailma algab siit. Võtke meiega juba täna ühendust, et rohkem teada saada ja alustada oma digitaalset ümberkujundamist.

Tehisintellekti toodete kasutusvaldkonnad

  • Tervishoid

Tehisintellekti saab kasutada erinevates tervishoiuvaldkondades, näiteks patsientide ravi parandamiseks täpsemate diagnooside abil, haiguspuhangute prognoosimiseks suurandmete põhjal või personaliseeritud raviplaanide väljatöötamiseks. Tehisintellekti kasutatakse ka selliste pilditehnoloogiliste protseduuride, nagu kompuutertomograafia, magnetresonantstomograafia ja röntgen, töötlemiseks ja tõlgendamiseks.

  • Automatiseerimine

Tehisintellekti saab kasutada korduvate ülesannete automatiseerimiseks, et suurendada tõhusust ja vähendada vigu. Seda saab teha erinevates valdkondades, alates tööstuslikust tootmisest kuni klienditeeninduseni automaatse vastamise süsteemide (jutuprogrammide) kaudu.

  • Transport ja logistika

Tehisintellekt mängib olulist rolli logistiliste protsesside optimeerimisel, määrates kõige tõhusamad marsruudid tarnete jaoks või optimeerides liiklusvoolu linnades. Samuti on see võtmetähtsusega autonoomsete sõidukite arendamisel.

  • Finantsteenused

Finantssektoris saab tehisintellekti kasutada pettuste tuvastamiseks, riskihindamiseks, varahalduseks ja turusuundumuste prognoosimiseks. Tehisintellekt suudab analüüsida suurt hulka finantsandmeid ja tuvastada mustreid, mida inimestel on raske ära tunda.