Please enter a search term:

  • Tensorflow

    TensorFlow on Google'i võimas avatud lähtekoodiga raamistik, mis on loodud spetsiaalselt masinõppe ja närvivõrkude jaoks. TensorFlow'ga saab katta kogu ML-tööprotsessi alates andmete töötlemisest kuni mudeli kasutuselevõtuni.

    Alusta TensorFlow'ga kohe!

Avastage TensorFlow, Google'i juhtiv avatud lähtekoodiga masinõppe raamatukogu

mprofi AG pakub igakülgset tuge juhtiva avatud lähtekoodiga masinõppeplatvormi TensorFlow rakendamisel ja kasutamisel. Meie kogenud IT-ekspertide ja digitaliseerimiskonsultantide meeskond teeb teiega tihedat koostööd, et töötada välja teie vajadustele vastavad kohandatud lahendused.

Mis on TensorFlow?

TensorFlow on andmevoogudele orienteeritud programmeerimise raamistik ja seda kasutatakse sageli masinõppe jaoks. Nimi TensorFlow tuleneb arvutuslikest operatsioonidest, mida tehislikud närvivõrgud teevad mitmemõõtmelistel andmeväljadel, mida nimetatakse tensoriteks. Algselt töötas selle välja Google Brain Team Google'i sisekasutuseks ja see avaldati 2015. aastal Apache 2.0 avatud lähtekoodiga litsentsi all.

TensorFlow's esitatakse matemaatilised operatsioonid graafi kujul, mis kujutab kõigi TensorFlow'ga tehtavate operatsioonide järjestikust voogu. Lihtne näide TensorFlow kasutamise kohta oleks kahe konstandi defineerimine ja nende korrutamine TensorFlow sessioonis.

Meie toel saate TensorFlow'd tõhusalt integreerida oma organisatsiooni ja kasutada selle paljusid funktsioone. Nende hulka kuuluvad andmete ettevalmistamine ja töötlemine, ML-mudelite loomine, eeltreenitud mudelite kasutamine või omaenda loomine, mudelite käivitamine tootmises ja nende jõudluse jälgimine ning TensorFlow kasutamine reaalsete probleemide lahendamiseks ML-i abil.

Lisaks võimaldab TensorFlow luua ML-rakendusi kiiremini ja arendada skaleeritavaid ML-lahendusi. Mudeleid saab kasutada kõikjal ja mis tahes ulatuses, sealhulgas veebis, mobiil- ja ääreseadmetes ning serverites.


Meie teenuste hulka ei kuulu mitte ainultTensorFlow rakendamine ja toetamine, vaid ka teie meeskonna koolitamine, et nad saaksid TensorFlow võimalusi täielikult ära kasutada. Aitame teil luua sidemeid ülemaailmse TensorFlow kogukonnaga, õppida ekspertidelt ja teha koostööd avatud lähtekoodiga TensorFlow masinõppe kogukonnaga.


TensorFlow pakub mitmeid masinõppe funktsioone ja võimalusi:

  • Võite kasutada eelnevalt treenitud mudeleid või treenida omaenda mudeleid.
  • TensorFlow aitab teil andmeid ette valmistada, pakkudes vahendeid andmete töötlemiseks ja laadimiseks.
  • See pakub lahendusi masinõppe kiirendamiseks teie töövoo igas etapis.
  • Mudeleid saab kasutada mitmel platvormil - oma riistvaral, mobiilseadmetes, brauseris või pilves.
  • TensorFlow toetab ka MLOps'i, mis on mudelite käivitamine tootmises ja nende jõudluse säilitamine.

Oluline on märkida, et TensorFlow on välja töötatud Google'i poolt ja seda kasutatakse sellistes Google'i kommertstoodetes nagu kõnetuvastus, Gmail, Google Photos ja Google Search.

TensorFlow on rakendatud Pythonis ja C++ keeles ning toetab programmeerimiskeeli Python, C, C++, Go, Java, JavaScript ja Swift. On olemas ka kolmandate osapoolte raamatukogud teiste keelte jaoks, näiteks C#, Haskell, Julia, R, Scala, Rust, OCaml ja Crystal.

TensorFlow kohta on rohkem üksikasju, näiteks Tensor Processing Units (TPU) kasutamine masinõppe kiirendamiseks1, avatud lähtekoodiga süvaõppe raamatukogu Keras integreerimine TensorFlow Core APIsse ja TensorFlow 2.0 parandused, mis ilmuvad 2019. aasta septembris.

Mõned neist teemadest on keerulised ja vajavad põhjalikumat selgitust. Kui soovite saada rohkem üksikasju mõne konkreetse TensorFlow aspektist, andke mulle teada.